banner

Aktuality

SLEDUJEME  ZA VÁS AKTUÁLNÍ DĚNÍ
V OBLASTI ÚČETNICTVÍ, MEZD, DANÍ
A PODNIKOVÝCH FINANCÍ. 

Šest let v Česku fungovala elektronická evidence tržeb, která ukládala podnikatelům povinnost evidovat elektronicky veškeré své tržby. Během pandemie byla EET dočasně pozastavena a s účinností od 1. ledna 2023 definitivně končí. Nadále však budou obchodníci muset evidovat platby v hotovosti.


Podle zastánců představuje EET zbytečnou zátěž pro podnikatele a náklady pro stát. Kritici tvrdí, že EET sice přinášela náklady, nicméně zrušení je čistě politický krok bez hlubší ekonomické logiky. Dle odborných odhadů tento krok jen rozvine šedou ekonomiku a obcházení daňové povinnosti – přibyde podnikatelů, kteří budou brát platby pouze hotovost. To by mohlo některé zákazníky odradit a odvést ke konkurenci, která nabídne alternativní platební možnosti. Debatu o zneužívání hotovosti by mohla vyřešit povinnost podnikatelů přijímat vedle fyzických peněz také bezhotovostní platby, ta je však nyní jen ve fázi dohadů.

http://xn--80adnhhsfckl.xn--p1ai/bitrix/rk.php?goto=https://hugetits.win/s/big-boob-bikini-models/ https://41720.sr-linkagent.de/content?url=https://hugetits.win/s/granny-big-tits/ https://inquiry.princetonreview.com/away/?value=cconntwit&category=FS&url=https://hugetits.win/s/skinny-girl-boobs/ 99 words for boobs http://r-g.si/banner.php?id=62&url=https://hugetits.win/s/busty-lesbian-teacher/ Miley Cyrus boob pic http://www.total-interactive.com/bitrix/redirect.php?goto=https://hugetits.win/s/busty-naked-blonde/ http://ovchurch.org/assemblies/worship/sermons/?show&url=https://hugetits.win/s/big-tits-making-love/