banner

O nás

JIŽ 20 LET ZKUŠENOSTÍ Z NÁS VYTVOŘILO EXPERTY
NA EKONOMICKOU, ÚČETNÍ A DAŇOVOU OBLAST. 

Jsme odborníci v oblasti podnikových financí. Naší předností je poskytování kompletních finančních služeb, které přizpůsobujeme individuálně každému klientovi. Naším cílem je poskytovat ekonomický servis tak, abychom klientům ušetřili čas, starosti a peníze spojené s jejich firemními financemi. 

 

CO DĚLÁME

Věnujeme se vedení účetnictví, správě daní a ekonomickému poradenství. Můžete nám donést účty v krabici od bot a vše nechat na nás nebo pouze využít našich dlouholetých zkušeností v oboru na poradenské úrovni. S čísly pracujeme tak, aby vedly k efektivnímu hospodaření podniku

 

JAK PRACUJEME

Zakládáme si na dobrých vztazích, profesionalitě, inovativním přístupu a kvalitní práci za příznivých cenových podmínek. Každý z nás přebírá za svou práci osobní zodpovědnost. Dodržujeme své sliby, plníme dohodnuté závazky. Na prvním místě je u nás důvěra a osobní přístup, které vedou ke vzájemně spokojené, dlouhodobé spolupráci.

 

V CO VĚŘÍME

"Jste to, na co celý dlouhý den myslíte."

"Vaše budoucnost je tvořena tím, co děláte dnes, ne zítra."

"Můžeš změnit svět, kdyš objevíš kdo jsi a jaké v něm máš místo."

"Pokud budete dělat to co jste vždy dělali, pak dostanete to, co jste vždy dostávali."

"Co si lidská mysl dokáže představit a čemu dokáže uvěřit, toho může i dosáhnout."

 

HISTORIE

Od roku 1994  působil Ing. Jan Mareš v oblastí financí a ekonomiky jako fyzická osoba. S prvními zaměstnanci založil společnost s ručením omezeným a v roce 2002 byla založena akciová společnost MARFIN Consulting, a.s.