banner

Služby

POSKYTUJEME KVALITNÍ SLUŽBY,
KTERÉ DÍKY OSOBNÍMU PŘÍSTUPU DOKÁŽEME
PŘIZPŮSOBIT VAŠÍ FIRMĚ PŘÍMO NA MÍRU.

Účetnictví a mzdy

Předejte starosti a zodpovědnost spojené s účetnictvím nám a ušetřený čas věnujte vašemu podnikání. Poradíme vám s běžnou účetní agendou, provedeme důkladnou kontrolu účetnictví, eliminujeme rizika pokut a sankcí a pomůžeme vám nastavit nový efektivní systém. 

Pracujeme v systémech Money, Helios, Pohoda, Abra.

Nechcete mít starosti spojené s vedením účetnictví a mezd? Věnujete účetnictví příliš mnoho času? Potřebujete poradit s účetními doklady? Chcete vědět, zda máte účetnictví v pořádku? Nechcete, aby zaměstnanci věděli, jaký kdo má plat? Pak jste na správném místě.

 

OUTSOURCING ÚČETNICTVÍ

Výhodou externího účetnictví je zejména vyřešení starostí spojených s chodem účetního oddělení a snížení nákladů. Odpadají náklady na nábor a proškolování účetních, nákupu IT vybavení a softwaru pro vedení účetnictví, kancelářské potřeby atd. Externím účetnictvím navíc získáte efektivní a odborně odvedenou práci a stoprocentní zastupitelnost v případě dovolené či nemoci.

Účetnictví můžeme vést přímo ve vaší firmě. Náš pracovník k vám bude pravidelně docházet a pracovat ve vašem účetním systému. Tato varianta je vhodná v případě rozsáhlejší či komplikované účetní agendy, při které je nutná častá osobní komunikace účetního a klienta. 

Další možností je, že účetnictví si povedete sami a my vaší účetní pouze pomáháme, přičemž ale přebíráme veškerou zodpovědnost.

 

MZDOVÉ ÚČETNICTVÍ

Zpracujeme vám mzdovou a personální agendu v souladu s českými předpisy souvisejícími se mzdovou problematikou. Při outsourcingu mzdového účetnictví vám odpadnou starosti za šíření citlivých informací uvnitř podniku. Outsourcingové centrum pro klienta zajistí i odesílání mezd na jednotlivé účty zaměstnanců, což znamená maximální utajení citlivých informací.

 

ÚČETNÍ PORADENSTVÍ

Pokud si vedete účetnictví vlastními silami, zajistíme vám odborný dohled nad prací vašich účetních. Tím eliminujeme rizika pokut a případné penále ze špatně vedeného účetnictví. Pravidelné odborné konzultace povedou k vysoké efektivitě vašeho účetnictví a celkového finančního systému.

Využijte našich dvacetiletých zkušeností v oboru a nechte si poradit se mzdovou a personální agendou. Vyloučíme rizika pokut a ohlídáme, aby byly dodrženy všechny aktuální zákonitosti. Vaše PaM pracovníky proškolíme.