banner

Služby

POSKYTUJEME KVALITNÍ SLUŽBY,
KTERÉ DÍKY OSOBNÍMU PŘÍSTUPU DOKÁŽEME
PŘIZPŮSOBIT VAŠÍ FIRMĚ PŘÍMO NA MÍRU.

Daňové poradenství

Nechte starosti s daněmi na našich odbornících. Součástí našeho týmu je certifikovaný daňový poradce zapsaný v Komoře daňových poradců ČR, dále spolupracujeme s několika odborníky z renomovaných daňových a auditorských společností. Daně za vás zpracujeme, podáme daňová přiznání a poradíme s optimalizací daní.

Jak je možné, že platím daně a jsem v účetní ztrátě? Jaká forma podnikání je pro můj business daňově nejvýhodnější? Mám více firem, jak je mohu daňově optimalizovat? Je pro mě výhodné stát se plátcem DPH? Potřebujeme pravidelně informovat o daňových změnách. Chcete mít daně v pořádku a nebát se kontroly z FÚ? Svěřte své daně do našich rukou.

 

DAŇOVÉ PORADENSTVÍ

Ztrácíte se v jednotlivých daních? Nechte si poradit od našich zkušených daňových odborníků na bázi osobních konzultací. Ušetříte čas se studováním změn v zákonech a využijete tak naše odborné znalosti. Předejdete tak chybám, naučíte se, jak minimalizovat daňové zatížení.

 

DAŇOVÁ OPTIMALIZACE

Naši daňoví specialisté vytvoří optimální strukturu vašich daní a zvolí pro vás vhodnou daňovou strategii. Vy díky tomu ušetříte velké množství finančních prostředků. Daňové plánování je klíčové zejména při přípravě velkých investičních akcí a transakcí typu akvizice společnosti, koupě podniku apod.

 

ZPRACOVÁNÍ DAŇOVÝCH PŘIZNÁNÍ

Nabízíme kompletní zpracování a podání daňových přiznání na příslušný finanční úřad, a to ke všem daním uplatňovaným na území ČR. Garantujeme vysokou profesionalitu, pečlivost, formální i věcnou správnost výstupů a uplatnění všech aktuálně možných daňových odpočtů.

 

ZASTUPOVÁNÍ PŘED FINANČNÍM ÚŘADEM

Na základě plné moci zajišťujeme zastupování klienta před příslušným finančním úřadem. V praxi to znamená, že klient je ušetřen jakékoliv formy komunikace s dotyčnými úředníky a veškerý kontakt s FÚ probíhá prostřednictvím naší společnosti. Výhodou této služby je rovněž naše znalost příslušných předpisů, zejména zákona o správě daní a poplatků, která nám umožňuje efektivnější komunikaci s úřadem a tudíž dosažení lepších výsledků řízení pro takto zastupovaného klienta.